Kontakt

Potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji?

zadzwoń:

 

+48  22 393 8004
+48  608 677 163 

(poniedziałek - piątek godz. 10-18, sobota godz. 10-14)

 

lub napisz:

 

cv@e-karnisze.com

Bezpieczne zakupy

Posiadamy certyfikowany międzynarodowy znak jakości gwarantujący bezpieczeństwo zakupów

TrustedShops znak jakości i gwarancja bezpiecznych zakupów

 

 

Bezpieczeństwo danych i strony www gwarantuje certyfikat SSL, który szyfruje wszelkie dane i transakcje

Certyfikat SSL chroni dane w sklepie e-karnisze.com

Systemy płatności
Płatności Shoper Autopay
System płatności Przelewy24 - zapłacisz przelewem, kartą lub przez telefon komórkowy
Zapłać telefonem z Blikiem
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Facebook
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o złożonym zamówieniu i linkiem potwierdzającym, w który należy kliknąć. Jeśli link jest nieaktywny, należy skopiować go i wkleić w pasek adresu przeglądarki internetowej, a następnie kliknąć klawisz ENTER. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce pocztowej sprawdź czy nie ma jej w folderze ze spamem. Wiadomość, która trafiła do spamu należy przenieść do skrzynki pocztowej, a następnie kliknąć na link potwierdzający.

Po otrzymaniu potwierdzenia przez Ciebie  zamówienia wyślemy Ci drugi email z podsumowaniem zamówienia i potwierdzający jego przyjęcie do realizacji, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Twoje zamówienie jest realizowane indywidualnie, specjalnie dla Ciebie. 

Czas realizacji zamówienia = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy przez firmę przewozową. Przewidywany czas skompletowania zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy to 4-5 dni roboczych (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

Termin otrzymania przesyłki dla standardowych zamówień wynosi do 10  dni roboczych od czasu otrzymania przez nas Twojej płatności. 

 Wyjątek stanowią okres urlopowy przypadający na sierpień oraz okres między świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, kiedy wysyłki nie są realizowane. Zamówienia są planowo wysyłane zaraz po zakończeniu tych okresów. Informacja o wydłużeniu terminów wysyłki jest publikowana na stronie głównej sklepu.

 

Dostępność produktów

 Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie na zamówienie. Po otrzymaniu płatności zamówienie kierujemy bezpośrednio do fabryki, która znajduje się we Włoszech. Termin dostawy wynika z indywidualnej realizacji każdego zamówienia oraz z faktu, że przesyłka przychodzi z zagranicy. 

Standardowo zamówienia są realizowane w okresie do 10 dni roboczych. Czasami  może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas realizacji się przedłuży (np. z powodu braku pewnych komponentów zamówienia lub z przyczyn losowych niezależnych od sklepu), w takim przypadku poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Realizujemy także zamówienia wg zindywidualizowanych potrzeb naszych Klientów. Takie zamówienia mają z reguły dłuższy termin realizacji, który określamy po ustaleniu wszystkich szczegółów przed złożeniem zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. W naszym sklepie udostępniamy dwa systemy obsługi płatności: Przelewy24 i PayU.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Zapłacić możesz przez Internet, w banku lub na poczcie. Numer konta bankowego sklepu zostanie przesłany na podany adres email, a także wyświetli się na ekranie komputera po zakończeniu procesu zamawiania w sklepie. 

Więcej informacji o formach płatności znajdziesz » formy płatności

 

Forma dostawy

 Dostawę realizuje firma kurierska UPS. Termin doręczenia zamówienia od chwili przekazania przesyłki kurierowi zazwyczaj wynosi 4-5  dni roboczych.

 Przesyłkę możesz także odebrać  osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie. W przypadku wyboru tej formy dostawy dokładny termin odbioru przesyłki ustalimy z Tobą telefonicznie lub przez e-mail.

Więcej informacji o formach dostawy znajdziesz »koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl